اجرای تاسیسات مکانیکی ساختمان سعادت آباد
30
5050

پروژه ساختمان سعادت آباد که به همت مهندسین با تجربه و با صرف هزینه بالا صورت گرفت، از جمله مواردی بود که به دست اعضای شرکت تیلار انجام گرفت. تاسیسات مکانیکی این پروژه، وظیفه شرکت تیلار در این ساختمان بوده است..

از جمله تاسیسات استفاده شده در این پروژه، اجرای داکت اسپیلت، نصب شیرآلات، نصب منابع و مخازن سیستم آتش نشانی، لوله کشی و اتوماسیون سیتسم آتش نشانی، طراحی و نصب سیستم پمپاژ آتشنشانی و آب رسانی، ساخت بوستر پمپ آبرسانی و تابلو برق دور متغیر، نصب انواع پکیج ها و تاسیسات بهداشتی ساختمان است.

نصب شیر آلات

نصب شیرآلات لوکس ساخت KWC، از جمله مواردی است که در این ساختمان انجام گرفته است. تمامی شیرآلات بهترین اجناس و با کیفیت ترین و شیکترین در نظر گرفته شده است تا برای استفاده و زیبایی مورد پسند مشتری باشد.

تاسیسات آبرسانی

برای اینکه میزان آب مصرفی ساختمان باتوجه به 18 واحد استفاده قابل قبول و قابل استفاده باشد، یک بوستر پمپ دور متغیر در نظر گرفته شده است تا علاوه بر این که در مصارف مختلف فشار مطلوب را به ساکنین بدهد، در مصرف برق و آب نیز به طور کلی صرفه جویی شود و استهلاک مربوط به تجهیزات کمتر شود.

تاسیسات گرمایش و سرمایش

در برخی موارد بین ساکنین برای هزینه های تعمیرات ساختمان و موتورخانه مشکل به وجود می‌آید. برای حل این قضیه تمامی واحد ها مجهز به اسپیلت جداگانه بوده است. کویل سرمایش به وسیله یک سیستم کمپرسوری و کویل گرمایش با استفاده از پگیج گرم میشود. البته به طور کلی این سیستم با استفاده از اسپیلت مرکزی بیشتر توصیه می شود و هزینه ها را پایین تر می آورد.

تاسیسات بهداشتی

تاسیسات بهداشتی، شامل روشویی، ظرفشویی، دستشویی و دوش حمام از بهترین نوع موجود در بازار ایران بوده و فضای مناسب را به مشتری ارایه می دهد. معماری کل بنا به گونه ای است که برای مشتری برای فضاهای خصوصی هیچ مشکلی به وجود نمی آید.