30
11727

طراحی، نظارت و لوله کشی گاز خانگی و تجاری تا 160 متر مکعب در ساعت، برای ساختمان‌های نهایتا 10 طبقه و با فشار 1/4 پوند بر اینچ مربع انجام میگیرد.در صورتی که میزان مصرف بیشتر باشد یا ارتفاع طوری باشد که به فشار بالاتری از گاز مصرفی نیاز باشد، لوله کشی گاز فشار بالا باید انجام پذیرد.

لوله کشی گاز خانگی، تجاری و لوله های گاز فشار بالا با توجهب استاندارد مقررات ملی ساختمان، مبحث هفدهم باید صورت بگیرد. لوله کشی گاز خانگی تا 1/4 پوند بر اینچ مربع فشار دارد و معمولا از لوله رده 40 یا لوله های رده سنگین استفاده می شود. درمراحل اداری این لوله کشی، ابتدا نقشه اولیه لوله کشی که توسط مجری تهیه می شود توسط ناظر سازمان نظام مهندسی استان تایید شده و پس از آن به اجرای لوله کشی گاز در منازل طبق استاندارد ملی گاز ایران و با توجه به دستور العمل مقررات ملی ساختمان، مبحث هفدهم صورت می گیرد.

لوله کشی گاز در وسع صنعتی، معمولا با استفاده از جوشکاری با الکترود روکش دار صورت می گیرد. در صورتی که لوله کشی گاز از 2 اینچ بالاتر رود، از پاس ریشه برای اینکه نفوذ ناقص وجود نداشته باشد باید استفاده کرد. لوله کشی گاز فشار بالا نیز با استفاده از مقررات ملی ساختمان، مبحث هفدهم صورت می پذیرد.

در لوله کشی گاز خانگی، علاوه بر ارایه نقشه فنی مناسب، باید جای مناسب مربوط به دودکش ها، استفاده از لوله های مناسب دفنی، نحوه دفن لوله، سایز بندی لوله ها، نوار کشی و چسب کاری لوله‌ها و همچنین چک کردن و تست کردن جوشکاری لوله‌های گاز در اولویت قرار داد.

باید توجه داشت که در لوله کشی گاز طبیعی، از لوله‌های رده 40 استاندارد مانیسمان بدون درز یا استاندارد API استفاده شود. درغیر اینصورت کار غیر قانونی بوده و باید لوله کشی دوباره انجام گیرد.

موتورخانه

طراحی، اجرا و تعمیر انواع موتورخانه گرمایشی و سرمایشی، سیستم پمپاژ و بوستر پمپ آبرسانی و آش نشانی، تعمیر و ساخت کلکتور آب و گاز، نصب و تعویض دیگ چدنی و فولادی، ساخت انواع منبع دو جداره، منبع کویل دار، منبع انبساط، و لوله کشی سیستم موتورخانه، شوفاژ و کلکتور

شرکت تیلار، ارایه خدمات تاسیسات و تهویه مطبوع

ادامه مطلب
تعمیر و نگهداری موتورخانه
 

خدمات ما

علم مهندسی، زیبایی و تعهد، از جمله ویژگی‌های اعضای شرکت تیلار است که در قسمت‌های مختلف خدمات خود به مشتریان عزیز قابل مشاهده است.

 

قیمت ها

تمامی قیمت‌های خدمات و اجناس شرکت آذر فراز تیلار، با توجه به استانداردهای مهندسی، بهترین مصالح مورد استفاده و همچنین بر مبنای فهرست بهای مصوب خواهد بود.

 

تولیدات تیلار

شرکت تیلار، تولید کننده انواع مخازن موتورخانه، بویلرهای فولادی، کلکتورها، بوستر پمپ‌های آبرسانی و آتش نشانی است. در حال حاضر فروشگاه و کارخانه تیلار در دستور کار است.

 

گارانتی و تضمین

شرکت تیلار، با بیان ضوابط و شرایط به مشتریان عزیز، تضمین و گارانتی خدمات و محصولات خود را اعلام می‌کند و هم به صورت قلبی و هم تعهدی آماده ارایه خدمات پس از فروش است.

 

مطالب اخیر تیلار

شرکت تیلار، مجری موتورخانه، تصفیه خانه، استخر، عایقکاری حرارتی، پایپینگ و لوله کشی و تعمیر و نگهداری موتورخانه و تاسیسات
30
14399
محمدرضا

 

 کلکتور موتورخانه

کلکتور موتورخانه معمولا در قسمت پشت دیگ نصب می‌شود که از اتصال لوله و شیرآلات و اتصالات به یکدیگر تشکیل شده است. کلکتور موتورخانه یکی از اصلی ترین اجزای موتورخانه است زیرا این قسمت تحت تنش حرارتی و خوردگی زیادی است و با توجه به اینکه کنار دیگ نصب می شود باید به ساخت آن توجه

30
8161
محمدرضا

منبع انبساط چیست؟

برای تثبیت فشار سیستم و ایجاد شرایط انبساط حجمی آب در اثر افزایش دما در سیستم‌های بسته، باید از ظرفی به نام منبع انبساط استفاده شود. دو نوع منبع انبساط وجود دارد که به صورت باز یا بسته است.

منبع انبساط باز

این منبع که با هوای آزاد در تماس است در خط مکش پمپ و در بالاترین قسمت

30
85886
محمدرضا

استخر سونا و جکوزی

طراحی استخر

به طور کلی یک استخر مراحل اجرای زیادی دارد. برای اجرای یک استخر باید ابتدا نقشه معماری آن تهیه شود. نقشه معماری با توجه به خواسته کارفرما تهیه می‌شود. در طراحی باید تمام نکاتی ظاهری از قبیل طراحی کاشی ‌کاری، طراحی شکل کلی استخر، طراحی عمق و محوطه سازی استخر و

30
8254
محمدرضا

منبع کویل دار

موتورخانه از اجاز مختلفی تشیل شده است. وظیفه اصلی یک موتورخانه گرمایشی گرمایش ساختمان و یا تامین آب گرم مصرفی ساختمان است. تامین آب گرم مصرفی توسط منابع تولید آب گرم مصرفی انجام می‌گیرد. منابع آب گرم مصرفی ساختمان شامل منبع کویل دار و منبع دوجداره هستند. این منابع در واقع مبدل‌های

مشتریان شرکت تیلار

لوله کشی و تعمیر تاسیسات بانک مرکزی
تعمیر و اجرای سیستم برج خنک کننده و موتورخانه شرکت فورج البرز
تعمیر و اجرای سیستم موتورخانه سرمایشی شرکت قدس نیرو
عایق کاری حرارتی ساختمان بیمارستان ولیعصر و موتورخانه گرمایشی
اجرای انواع تصفیه خانه در سطح پارک های تهران
تعمیر و نگهداری موتورخانه های ادارات مالیات تهران
عایق کاری منابع موتورخانه شرکت ایران روتاتیو
اجرای موتورخانه باشگاه دانشگاه آزاد اقلید فارس

شبکه‌های اجتماعی

 گوگل پلاس   کانال تلگرام شرکت تیلار   فیس بوک

اینتساگرام شرکت تیلار   توییتر   ما را در آپارات دنبال کنید

حساب linked in شرکت

تماس با ما

  • iconتهران، شادآباد، بازار آهن، بلوک1،طبقه2،واحد 45
  • iconاین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت داریدAFTilar[at]outlook.com
  • icon02166314461
  • iconشنبه تا چهارشنبه: 8صبح تا 6 عصر
    پنج شنبه ها: 8 صبح تا 2 عصر
Top